Mūsu stāsts
Iepazīsimies - kas mēs esam?

Kā tas sākās?

Sensenos laikos, jeb varbūt arī ne tik sen, mūsu strausa un kazas senči ieceļoja Latvijā. Kas nu ir skaidri zināms – strausi un Būru kazas no viena kontinenta, no Āfrikas (izvēle bijusi par labu Būru kazām, jo vajadzējis izkopt blakus mājai augošo bērzu birzi, kura niķīgi turpināja augt un augt). 

Kas vēl viņiem kopīgs? Tagad abi dzīvo Kuldīgā, Norniekos un ir labākie draugi - plecu pie pleca, asti pie astes, kā saka. Dzīvo priekā un līksmībā un saprot, ka jāsniedz prieks un līksme arī citiem, tāpēc 2011.gadā atvērām “Strauss un Kaza” apmeklētājiem, bērniem. Visiem. 

Abi tik viesmīlīgi, ka ciemiņi labprāt iegriežas vairākkārt, vienalga - ziema vai vasara.

Strausi un kazas

Kazu mēs zinām - ragi, bārda un ļipa. Reizēm maigi badās, bet, kad īstās būru kazas, ar saviem pārsimt māsām un brāļiem, visas reizē nāk mīļoties, tad ir ko turēt lieliem un maziem. Būsiet nomīlēts no galvas līdz papēžiem. 

Savukārt strauss sver apmēram 160 kilogramus un, ja nepaveicas, var iespert ar aptuveni 700 kilogramu šerpu sitienu ar kāju. Jūs to negribat izbaudīt, tādēļ - uzmanīgi. Neuzķerieties uz glaunajām acīm un lielajām skropstām. Jāzina, ka strausam acis ir 60 grami, bet smadzenes - 40 grami.

Restorāns izsmalcinātai maltītei

 Strauss un kaza vienojušies vēl kādā ikvienam no Jums svarīgā savienībā. Viņi Jums sniedz brīnišķīgu garšas pieredzi – vai tā būtu kāda no 20 pastētēm, gaļas mērcēm, konserviem mūsu e-veikalā vai maltīte restorānā ar kādu no izcili garšīgajiem burgeriem, zupām vai salātiem. Varbūt tas šķiet savādi, taču savu dzīvi viņi beidz izcilas garšas vārdā.

Ceram, ka nākamajā dzīvē viņi kļūs par veiksmīgiem uzņēmējiem vai pianistiem. Tāda tā dzīve ir.

Draudzība un saticība

Svarīgi zināt: strauss un kaza Norniekos dzīvo sadraudzībā, mierā, priekā un nezinot rūpju. Mēs ar prieku gaidām ciemos ikvienu, lai sniegtu brīnišķīgu pieredzi, ar ekskursijām, kā arī sniedzam iespēju darboties radošajās darbnīcās, pagatavojot sev suvenīru, rotu vai sapņu ķērāju no strausa spalvām. barojot strausu ar zāli un kazu – ar sienu vai vienkārši izbaudot atpūtu. 

Paldies Jums un Jūsu tuvajiem. 

Esat laipni gaidīti ciemos!

Sirsnībā –  “Nornieku” saimnieki, “Strauss un Kaza” aizbildņi

Kā mūs atrast?